Woning uit 1900 verduurzaamd
Een bestaand huis duurzaam maken vraagt om een goede voorbereiding. Hoe pak je die verbouwing aan? Doe je het in één keer of ga je stap voor stap? Familie Derks uit gemeente Heerenveen heeft hun woning uit 1900 duurzaam gerenoveerd. Leer tijdens deze thematour van hun ervaringen.
Nadere uitleg
De energierekening is enorm verlaagd in deze woning uit 1900. Dit komt onder andere door energie te besparen door een bewuste leefstijl. Daarnaast is de woning geïsoleerd aan de binnekant van het dak, de wanden, de spouw en de vloer. Ook het glas is vervangen door HR++-glas. Op het dak in de terrasoverkaping in de tuin liggen een 8-tal zonnepanelen die zorgen voor de opwekking van elektriciteit. Met een HR-ketel en een zonneboiler zorgt de vloerverwarming voor warmte in huis.
Heb je ook een oud huis en wil je deze graag verduurzamen? Tijdens deze thematour geeft de familie Derks een rondleiding in hun woning en vertellen zij hun ervaringen.
Meer informatie
Wil je meer informatie over de thematour en wil je je inschrijven voor de tour?
Ga dan de site van de Nationale Duurzame Huizen Route.
Klik hier
Zie hier een leuk Introductiefilmpje van de woning