Bezig met laden De actie op de pagina wordt geladen en verwerkt, een ogenblik geduld a.u.b. Bezig met laden

Informatieavonden gezamenlijke inkoop zonnepanelen

Geplaatst op Dinsdag 2 November 2021 - Geschatte leestijd: 1 minuut, 1 second

Lees meer

Na twee succesvol verlopen zonnepanelen-collectieven in de wijken Wensink Zuid en de Bornsche Maten hebben Rinne en Dave besloten de stoute schoenen aan te trekken en een collectief te starten voor heel Borne: Borne Breed Zonnecollectief!

Informatieavonden

Inwoners van de gemeente Borne kunnen meedoen aan gezamenlijke inkoop van zonnepanelen. Daarvoor worden verschillende informatieavonden georganiseerd. Je wordt op deze avonden volledig geïnformeerd over hoe je mee kan doen, wat de kosten zijn en vooral: wat je voordeel is qua energiebesparing, energie-opwek en financieel besparing! Wanneer je interesse hebt, dan kun je je aanmelden. Dat kan via deze link. De leverancier zal dan bij je huis de situatie bekijken en de puntje op de ‘i’ zetten. Pas nadat je de opdrachtbevestiging ondertekent, doe je definitief mee aan het collectief en gaat de leverancier bij je aan de slag.

Data en locaties

Borne Breed Zonnecollectief organiseert 8 informatieavonden. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Je bent welkom op de volgende locaties:

  • 1 november: ’t Wooldrik (sportcafé) 19.30 uur Het Wooldrik 1
  • 2 november: Basisschool Flora 19.30 uur Meidoornhof 2
  • 3 november: Twickel College 19.30 uur Welemanstraat 51
  • 5 november: Smikkel Zenderen 19.30 uur Hertmerweg 45a
  • 8 november: Hertme’s Ambacht 19.30 uur Hertmerweg 30
  • 9 november: de Veste 19.30 uur H.F. Roetgerinklaan 1
  • 10 november: ’t Iemnschelf 19.30 uur Fioringras 4
  • 16 november: Kulturhus 19.30 uur Marktstraat 23
Agenda

Geen agendapunten uit jouw gemeente op dit moment.

Initiatieven uit jouw gemeente

Geen initiatieven uit jouw gemeente op dit moment.

Logo van de gemeente