Bezig met laden De actie op de pagina wordt geladen en verwerkt, een ogenblik geduld a.u.b. Bezig met laden

Inkoopactie isolatie gemeente Castricum - kijk nu het Webinar terug

Geplaatst op Maandag 30 November 2020 - Geschatte leestijd: 1 minuut, 36 seconden

Lees meer

Sinds begin oktober loopt er een collectieve inkoopactie woningisolatie, georganiseerd door de gemeente Castricum i.s.m. Duurzaam Bouwloket. Hier zijn al zeker 250 offertes aangevraagd. Eind oktober vonden de digitale inwonersavonden plaats, deze zijn bekeken door meer dan 200 geïnteresseerden. Kon u niet aanwezig zijn bij deze inwonersavonden? Kijk dan het webinar terug, of meld u aan voor de inkoopactie, door te kijken op www.duurzaambouwloket.nl/castricum.

Inkoopactie

De reden waarom de inkoopactie wordt georganiseerd is omdat de gemeente u graag verder wil helpen bij het energiezuinig maken van uw woning. Uw woning isoleren is goed voor uw portemonnee, uw wooncomfort en voor de toekomst. Een collectief van vakkundige regionale isolatiebedrijven biedt inwoners de mogelijkheid om een scherp geprijsde vrijblijvende offerte aan te vragen voor de maatregelen: spouwmuurisolatie, vloerisolatie, bodemisolatie, dakisolatie en isolerende beglazing. U kunt tot 15 januari 2021 gebruik maken van dit aanbod.

Meer informatie, webinars en adviesgesprekken

Tijdens de webinars werden de verschillende isolatiemaatregelen, de inkoopactie en de beschikbare subsidies uitgelegd. Wilt u meer advies? De gemeente biedt gratis telefonische adviesgesprekken aan bij Duurzaam Bouwloket. U kunt zich aanmelden voor de inkoopactie, het webinar terugkijken en u aanmelden voor een adviesgesprek door te kijken op www.duurzaambouwloket.nl/castricum. U kunt ook zelf een stappenplan maken voor het verduurzamen van uw woning via woningplannner.duurzaambouwloket.nl. U kunt ook contact opnemen met Duurzaam Bouwloket per mail (info@duurzaambouwloket.nl) of telefonisch (072 - 743 39 56).

Subsidie aanwezig!

Via de gemeentelijke subsidie op energiebesparende maatregelen kunt u maximaal 70 euro terug krijgen op de aanschaf van bijvoorbeeld een waterbesparende douchekop, HR++ glas of zelfs een koelkast met energielabel A+++. Kijk voor meer informatie op www.duurzaambouwloket.nl/rre-castricum.

Rijkdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) stelt een subsidie beschikbaar voor woningeigenaren die minimaal 2 energiebesparende maatregelen hebben uitgevoerd. De Subsidieregeling energiebesparing eigen huis (SEEH) is aan te vragen via www.rvo.nl.  Benieuwd welke (subsidie)regelingen er nog meer beschikbaar zijn? Doe de subsidiecheck via www.duurzaambouwloket.nl/subsidiecheck

Agenda

Geen agendapunten uit jouw gemeente op dit moment.

Initiatieven uit jouw gemeente

Geen initiatieven uit jouw gemeente op dit moment.

Logo van de gemeente