Lening voor zonnepanelen nu ook voor senioren
Geplaatst op Maandag 1 November 2021 - Geschatte leestijd: 0 minuten, 47 seconden
De gemeente Leusden heeft nieuwe afspraken gemaakt met het Stimuleringsfonds Volkshuisvesting Nederlandse Gemeenten. De Stimuleringslening Duurzaamheid is nu ook toegankelijk voor inwoners ouder dan 75 jaar. De lening is bedoeld om duurzaamheidsmaatregelen van de eigen woning te financieren zoals zonnepanelen, isolatiemaatregelen of een warmtepomp.
Wethouder Van der Vegte: “Ons uitgangspunt is dat iedereen mee kan doen aan de energietransitie. In de afgelopen jaren hebben we gezien dat een groep geen gebruik kon maken van de leenregeling omdat er een leeftijdsgrens werd gehanteerd. Nu hebben we afgesproken dat iedereen, ongeacht leeftijd, een lening kan afsluiten om zijn woning klaar te maken voor de toekomst.”
Leusden op weg naar energieneutraal
Energie besparen, schone energie opwekken en duurzaam vervoer gebruiken. Zo werken we samen aan een energieneutraal Leusden. Leusdenaren kunnen de Stimuleringslening Duurzaamheid aanvragen via de website van de gemeente en zo hun steentje bijdragen. Energieloket IkWilWatt helpt inwoners op weg om de juiste keuzes te maken voor een duurzame en toekomstbestendige woning.
- Zo beperk je hittestress in je woning
- Wist je dat over regenwater?
- Tussenstand van het NK tegelwippen 2026
- Heb ik een airco nodig?
- Hoe maak je je tuin een stukje groener?
- Bespaart een (nieuwe) wasmachine meer dan overal ledlampen ophangen?
- Wist je dat over onderhoud aan je huis?
- Hoe houd ik mijn slaapkamer koel tijdens warme dagen?
- Ventileren op warme dagen of juist niet?
- Adviseur aan het woord - Wat verandert er aan het energielabel?