Zaterdag 25 maart Earth Hour
Geplaatst op Donderdag 23 Maart 2023 - Geschatte leestijd: 0 minuten, 41 seconden
A.s. zaterdag is het Earth Hour. Tijdens Earth Hour doen we wereldwijd één uur het licht uit om aandacht te vragen voor de natuur. Doe jij ook mee en zet jij je licht uit van 20:30 tot 21:30 uur?
Dit is ook een mooi moment om alle resterende gloeilampen en halogeenlampen te vervangen voor energiezuinige ledlampen. Dit scheelt je al snel €8,- per jaar, per lamp op je energierekening!
Wil je meer informatie over ledlampen? Kijk dan op: www.duurzaambouwloket.nl/maatregel/led-verlichting
Gratis en onafhankelijk advies nodig?
Wil je je tuin verduurzamen en heb je vragen? Neem contact op met onze adviseurs via het contactformulier.
Duurzaam Bouwloket is dé onafhankelijke expert die je begeleidt naar een energiezuinige woning. Ons advies is gratis als jouw gemeente bij ons is aangesloten. Ga naar www.duurzaambouwloket.nl voor meer informatie.
- Vraag van de maand - Is een thuisbatterij geschikt voor mijn woning?
- Internationale Dag van de Aarde
- Past een thuisbatterij bij jouw woning?
- Wanneer kun je het beste water geven aan je tuin?
- Een lucht-water warmtepomp werkt net als een omgekeerde koelkast
- Maakt een warmtepomp (te)veel lawaai?
- Earth Hour 2026: Doe om 20:30 het licht uit voor een uur
- Hoe lang duurt een subsidieaanvraag?
- Meer uit je zonnepanelen halen: zo gebruik je je zonnestroom slim
- Het NK-tegelwippen gaat weer van start!